(Видео) Велешанецот Бојан Петковски – Пич Мајчин, учесник во Задруга 4

Задруга е српско реално шоу на Жeљко Митровиќ. Шоуто трае од 6 септември 2017 година, со голем успех, иако реакциите на критичарите се се...

(Фото) Се сеќавате еа цигарите МТ Филтер? Нема да ви се верува за која...

  Се сеќавате на цигарите „МТ Филтер“ – нема да ви се верува колку пари се продаваат сега. На една страна за огласи на социјална...

Охрид ги испрати скопјани-погледнете го планот за испраќање

ФБ страницата Ohrigani објави шеговит статус за испраќањето на гостите кои го избегнаа 80 часовниот карантин и решија продолжениот викенд да го поминат во...

Видео: Министер дава изјава по ѓаќи. Водителот во шок

Романскиот министер за спорт Јонут-Маријан Стро, стана хит на социјалните медиуми по јавувањето во живо во програма на телевизиската станица преку видео-врска, при што...

РУШИ РЕКОРДИ: Нема да верувате колку прегледи собра песната Корона Чао за само пет...

Дуото составено од Драган Спасов Дац и Александар Митевски постојано изненадува со нови кавери за време на социјалната изолација. Направија и неколку кавери со звучни...

(Фото) Ноне Неделковска објави фотографија од детството

Во текот на изолацијата имаме време да правиме се што можеби сме немале претходно, но и да се потсетиме на некои поубави времиња, на...

Корнавирусот и сексот: Сè што сте сакале да знаете, а не сте имале кого...

Дали ќе се заразите со коронавирусот за време на секс? Можеби сте го помислиле тоа, но ви било срам да прашате. За да ги издвоиме...

Кражба која мора да се погледне- ни крадецот не остана рамнодушен

Ова видео од грабеж никој не оставил рамнодушен. Лук Џонс (29) влегол во шанкот на некој клуб додека барменката Ивет Смит го чистела локалот...

Хороскоп за 11.03.2020

ОВЕН Осигурете се дека живеете свесно и трезвено. Може да минувате низ период на негирање и едноставно одбивате за да ја видите вистинската  ситуацијата. Отворете...

Дневен хороскоп 10 март 2020

Дневен хороскоп ВТОРНИК 10,Март 2020 ОВЕН Пловејќи  одеднаш ќе видите голема рампа пред вас. Ваш избор е дали ќе ја избегнете рампата, останете на теренот каде...

Следете не

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe