Ноне Неделковска ги спакува куферите и повторно замина на брод, но најверојатно овојпат за одмор. Ноне неколку години работеше на брод, но коронакризата ја натера да ја врати во родната земја, а сега на Инстаграм сподели дека е повторно на брод, но не откри дали замина на одмор или повтоно ќе работи.

Таа важи за девојка која знае да ужива, па затоа и сега сподели видео и фотографии од местото на кое замина, а направи и кратко видео на кое се гледа дека Ноне се сонча Топ-ес.

Ноне со години работеше на брод, како менаџер за продажба, па речиси да не постои место на кое што не била.