Безживотно машко тело пронајдено во Охрид

45

Попладнево безживотно машко тело пронајдено на ул. Асном во Охрид.

Скопје 1.мк објави дека неофицијално дознале оти станува збор за маж на околу 60 години од Битола.

Се истражуваат причините за несреќата.